Studio Familial

  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Studio Familial Paris розташовані на відстані 5-хвилинної прогулянки від станції метро Маркс Дормуа і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Апартаменти розташовані у районі 18-й - Монмартр, на відстані 3.7 км від кварталу Маре́.

Для активних гостей доступний доступ до льодового катка.

У Studio Familial є повністю обладнана кухня, що ідеально підходить для гостей, які бажають самостійно готувати їжу.

Апартаменти можуть похвалитися зручним розташуванням недалеко від залізничного вокзалу, Rosa Parks. Помешкання також розташоване на відстані 10 хвилин їзди машиною від музею Орсе.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Studio Familial Париж
Magnifique Appartement A Paris
Ціна лише для моб. пристроїв

Magnifique Appartement A Paris

8.8
Відмінно 16 відгуків
365 м від помешкання
Suite Au Coeur De Paris, Architecturale Et Elegante
Ціна лише для моб. пристроїв

Suite Au Coeur De Paris, Architecturale Et Elegante

8.7
Відмінно 24 відгуки
778 м від помешкання
USD 410 USD 369
за ніч
Spacieux Appart Cosy 2 Chambres
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacieux Appart Cosy 2 Chambres

1.1 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля
    23 км

    Залізничні вокзали

    Gare du Nord
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 11:00 до 12:00
    Номер ліцензії7510205628031
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Studio Familial?
      Так, у Studio Familial дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Квартира Studio Familial розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Rosa Parks розташований недалеко від квартири Studio Familial.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля
    23 км

    Залізничні вокзали

    Gare du Nord
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Studio Familial Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити